Kom jij bij Tesqua logeren?

Meld je hier aan voor het slaapfeest op vrijdag 11 april en zaterdag 12 april! 

Tijd voor een slaapfeestje!

In de nacht van vrijdag op zaterdag 11 en 12 april organiseren wij hier bij Tesqua het Grote Tesqua Slaapfeest. Het slaapfeest is voor alle kinderen van 7 t/m 10 jaar. Om het nog gezelliger te maken, mag jij een vriendje of vriendinnetje meenemen. 

Het Grote Tesqua Slaapfeest begint op vrijdag 11 april om 19.00 uur. Zorg dat jij thuis al wat gegeten hebt en dat jij in sportieve kleding bij Tesqua aankomt. Op zaterdag 12 april kan jij om 08.00 uur weer opgehaald worden door jouw ouder(s)/verzorger(s). 

Vergeet ook niet jouw leukste onesie en pyjama, want dat maakt het Grote Tesqua Slaapfeest natuurlijk helemaal compleet! 

Natuurlijk moet je wel een aantal dingen meenemen: 

  • Een slaapzak, kussen en je leukste onesie of pyjama.
  • Een luchtbed (en pomp) voorzien van een sticker met jouw naam.
  • Zwemkleding en een handdoek. 
  • Sportieve kleding.

Wij zorgen voor ontbijt en wat lekkers tussendoor. 

Ps: ouder(s)/verzorger(s) zijn natuurlijk niet (sorry ;)) welkom op het slaapfeest. Het feestje laten wij aan de Kids en Tesqua medewerkers over! Wiehoe, feestje!

Meld je aan!

Wat gaaf! Het grote Tesqua Kidsfeest zit vol! Bedankt allemaal voor de aanmeldingen en tot vrijdag! 

Neem contact met ons op

Voor- en achternaam ouder/verzorger(Vereist)
Naam en leeftijd (Tesqua lid kind)(Vereist)
Ik heb mijn zwemdiploma (Tesqua lid kind)(Vereist)
Ik ga er mee akkoord dat beeldmateriaal van mijn kind gemaakt en gepubliceerd mag worden op de social media kanalen van Tesqua
Indien jij niet akkoord bent, zullen wij geen beeldmateriaal van het kind vastleggen en publiceren.
Ik neem een vriendje of vriendinnetje mee (optioneel)
Ik heb mijn zwemdiploma (introducé)
De ouder/verzorger van de introducé gaat akkoord dat beeldmateriaal van de introducé gemaakt en gepubliceerd mag worden op de social media kanalen van Tesqua
Indien jij niet akkoord bent, zullen wij geen beeldmateriaal van het kind vastleggen en publiceren.
Max. bestandsgrootte: 512 MB.
Afbeelding
Toegestane bestandstypen: jpg, jpeg, png, gif.
PNG Slaapfeest