Bij Tesqua introduceren we MyPelvi: een innovatieve manier om jouw bekkenbodemspieren te trainen. Zittend op een speciaal ontworpen stoel met krachtige magnetische pulsen worden de diepere lagen van de bekkenbodem effectief gestimuleerd. Zonder dat je je hoeft om te kleden of intensief hoeft te bewegen.Misschien heb je het al gezien: de intakeruimte direct achter de klapdeuren bij ons restaurant heeft een ware metamorfose ondergaan. En dat is niet zomaar. Sinds september zijn wij officieel gecertificeerd MyPelvi-partner! Daar zijn we ontzettend trots op, want wij geloven dat MyPelvi veel kan betekenen voor onze leden (maar ook niet-leden zijn van harte welkom) die te maken hebben met bekkenbodemklachten. MyPelvi kent inmiddels ruim 25.000 tevreden klanten en wij kijken ernaar uit om ook onze leden en niet-leden met dezelfde zorg en expertise te ondersteunen.
Veel vrouwen, maar ook mannen, hebben te maken met bekkenbodemklachten. Toch wordt er vaak weinig over gesproken. Schaamte, ongemak of het idee dat er toch niets aan te doen valt, zorgen ervoor dat klachten blijven bestaan. Misschien herken jij jezelf in een van deze situaties:
De MyPelvi-stoel maakt gebruik van een speciale technologie. Tijdens een sessie op de stoel worden alle lagen van de bekkenbodem geactiveerd via ritmische contracties. Hierdoor wordt de coördinatie van het hele spierstelsel aanzienlijk bevorderd, de verbinding tussen de hersenen en de bekkenbodem wordt verbeterd en de gestimuleerde spieren worden versterkt. Eén sessie staat gelijk aan 25.000 spiercontracties. Juist doordat de binnenste lagen van jouw bekkenbodem worden geactiveerd, train je ook de spieren die je normaliter niet zelf kán trainen. Dit resulteert in minder tot geen klachten meer in jouw bekkenbodemgebied. Denk hierbij aan weer kunnen hardlopen, het doen van jumping jacks tijdens een groepsles, springen op een trampoline, geen urineverlies als je moet niezen maar ook een betere doorbloeding van het bekkenbodemgebied.
MyPelvi is ideaal voor:
Bij Tesqua combineren we technologie met persoonlijke zorg. De MyPelvi-sessies worden begeleid door gekwalificeerde specialisten die je ondersteunen bij het opbouwen van kracht en controle in je bekkenbodem. De sessies worden begeleid door onze gecertificeerde trainers: Marieke, Marieneke en Elly.
Wil je weten of MyPelvi iets voor jou is? Graag plannen we hiervoor een afspraak met je in. Tijdens deze afspraak die ongeveer 60 minuten duurt, gaan we dieper in op jouw klachten. Hierdoor kunnen we je een passend advies geven en een geschikt programma voor je maken. Op basis van het advies stellen we de stoel voor je in zodat je meteen kunt ervaren hoe het voelt om op de stoel te zitten. We maken dan ook een passend voorstel in dit gesprek zodat jij weet welke investering (in tijd en in geld) je kan doen om jouw klachten te verminderen of zelfs helemaal te laten verdwijnen.
Dit kennismakingsgesprek en de eerste proefsessie zijn geheel vrijblijvend en worden georganiseerd op:
Maandag: 12.00 – 15.00 uur met Marieneke
Dinsdag: 09.00 – 12.00 uur met Marieke
Dinsdag: 18.00 – 22.00 uur met Elly (vanaf 1 november)
Vrijdag: 09.00 – 13.00 uur met Marieneke
Heb je vragen of wil je direct een proefsessie inplannen? Spreek ons gerust aan bij Tesqua of neem contact met ons op via edezuidwest@mypelvi.nl. Kan je niet op een van bovenstaande tijden? Laat het ons weten want dan gaan we samen op zoek naar een geschikte datum en tijd.
Na de sessie weet je precies waar je aan toe bent: welk programma bij je past en wat de investering in tijd en geld is. Jij beslist of je ermee aan de slag wilt!

Download onze app!